Ośrodek STACJA NARCIARSKA KARPACZ

Wodospady w Karpaczu

Dziki wodospad zlokalizowany w Karpaczu jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsce przez turystów, jak i przez mieszkańców. Ten dziki wodospad jest zlokalizowany w pobliżu kolei linowej, która prowadzi na górę Kopę. Cały ten wodospad powstał poprzez spiętrzania się wód, które należą do rzeki Łomnicy. Niedaleko tego malowniczego wodospadu znajdują się
  domki letniskowe w Karpaczu Jest to doskonała okazja do tego, by w nocy słyszeć szum spadającej wody. Bardzo często nad wodospad przyprowadzane są grupy wycieczek. W okolicy tego wodospadu trzeba być bardzo ostrożnym, ponieważ piętrząca się woda stanowi niemałe zagrożenie, szczególnie przy bardzo złej pogodzie, takiej jak deszcz czy też śnieg. Oprócz tego miejsca w Karpaczu występują także inne wodne atrakcje. Często organizowane są też spływy kajakowe, w których mogą brać udział osoby w bardzo różnych kategoriach wiekowych. Zawsze w takich spływach uczestniczą profesjonalni instruktorzy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników takiego spływu.
  ośrodki wypoczynkowe w karpaczu nbsp; informują  gdzie w okolicy można popływać na kajakach czy rowerach wodnych, dlatego też nie trzeba martwić się o potrzebny sprzęt do wodnego szaleństwa.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Ośrodek STACJA NARCIARSKA KARPACZ
Wodospady w Karpaczu